Image

Hakkımızda

KIRIKKALE VİNÇ, Kırıkkale merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Kırıkkale’den Türkiye’nin tüm bölgelerine 10 – 15 – 20 -30- 35-55-65 ton kapasiteli kiralık vinç  ve hiyaplarla vinç kiralama  hizmeti vermektedir.

40 Yıllık tecrubesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan KIRIKKALE VİNÇ;  kiralık vinç  ve hiyap  hizmetlerinin  yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.

KIRIKKALE VİNÇ  70′li yıllarda Bayram Alkan’ın kuruculuğu ile Kırıkkale’de vinç kiralama faaliyetlerine başlamış ve kuruluşundan bugüne, miktarı binlerle ifade edilebilecek kişi ve kuruluşun kiralık vinç ve hiyaplar ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayarak kendi sektöründe takdir gören bir firma haline gelmiştir.

2000′li yıllara gelindiğinde kiralık vinç hizmetlerinde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve innovatif ve çağdaş rekabet koşulları içerisinde, Kırıkkale kiralık vinç hizmetlerini geleceğe taşımaya çabalamaktadır .